🔵این مرکز در سال 1388 در شهر کرج ، مرکز استان البرز شروع به فعالیت نموده است . شعبه ی دوم این آموزشگاه در سال 1396 در تهران تاسیس شده است.

🔵 هدف از تاسيس دو شعبه آموزشگاه تاسیسات توان، آموزش تاسيسات در گرايش هاي تاسیسات سرمايشی ، تاسیسات گرمايشی و تاسیسات بهداشتي( اعم از تعمیر و نصب پكيج، تعمیر و نصب آبگرمكن،تعمیر و نصب کولرگازی اسپیلت، لوله کشی آب و فاضلاب و  لوله کشی گاز، تعمیر و نصب ماشین لباسشویی و ظرفشویی، تعمیر برد الکترونیک، تعمیر و نصب یخچال و فریزر، تعمیر و نگهداری مشعل گازی و گازوئیلی و … ) است .

🔵تمامی  کلاس های آموزشی در آموزشگاه تاسیسات توان به صورت عملی و برای ورود به بازار کار صورت می پذیرد.اين آموزشگاه  تا كنون بالغ بر 4۰۰۰ نفر از هموطنان عزيز را آموزش داده و وارد بازار كار نموده است .

🔵آموزشگاه تاسیسات توان زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد.  در انتهای دوره ها ، پس از گذراندن آزمون های سازمان فنی و حرفه ای کشور، مدرك فني و حرفه اي به کارآموزان اعطا می شود که مدركي بين المللي بوده و در ۱۷ كشور دنيا داراي اعتبار مي باشد.


 • دوره های آموزشی آموزشگاه تاسیسات توان:

  ✅ 1)حرفه هاي  آموزشی در گرايش تاسیسات بهداشتي:

  • آموزش تاسیسات لوله كشي درجه دو آب و فاضلاب ساختمان (تاسیسات لوله کشی آب سرد و گرم وسایل بهداشتی خانگی اعم از لوله کشی شوفاژ و رادیاتور ، لوله کشی سینک ظرفشویی،دستشویی و روشویی،لوله کشی توالت فرنگی و ایرانی، لوله کشی ماشین های لباسشویی و ظرفشویی)

  • آموزش لوله كشي درجه يك آب و فاضلاب ( لوله کشی مربوط به استخر و سونا)

  • آموزش لوله كشي گاز ( آموزش جوش گاز – جوش قوس الکتریک-مبحث 17 نظام مهندسی و ..) نیز به صورت تخصصي در آموزشگاه تاسیسات توان ،آموزش  داده مي شود .

  • آموزش تعمیر و نصب ماشين لباسشويي و آموزش تعمیر و نصب  ماشین ظرفشويي و خشك كن به صورت تخصصي

  ✅ 2)حرفه های آموزشی در گرايش تاسیسات گرمايشي يا تاسیسات حرارتي:

  • آموزش تعمیر و نصب پكيج شوفاژ دیواری ( شناخت قطعات انواع پکیج شوفاژ دیواری بوتان، پکیج ایران رادیاتور، مگاترم، ایساتیس، تاچی و…، باز و بسته کردن پکیج شوفاژ دیواری، عیب یابی پکیج شوفاز دیواری، تعمیر پکیج، آموزش برق تک فاز و توانایی کار با ابزار)

  • آموزش تعمیر و نصب آبگرمكن دیواری و زمینی به صورت تخصصی (شناخت قطعات انواع آبگرمکن دیواری بوتانآبگرمکن های ،نسل اول و دوم و سوم بوتان، آبگرمکن آیونایز، آبگرمکن b3315 بوتان و …، باز و بسته کردن آبگرمکن دیواری، عیب یابی آبگرمکن، تعمیر آبگرمکن، آموزش برق تک فاز و توانایی کار با ابزار)

  • آموزش تعمیر و نصب و نگهداری مشعل گازی و مشعل گازوئیلی و مشعل های دوسوخته ( مشعل موتورخانه)

  • آموزش تعمیر و نصب وسايل گازسوز خانگی ( اعم از بخاری گازی، هود، اجاق گاز، فرگاز، آبگرمکن دیواری و زمینی و ..)

  ✅3) حرفه های آموزشی در گرایش  تاسیسات سرمایشی  یا تاسیسات برودتی:

  • آموزش تعمیر و نصب کولرگازی اسپيلت (كولر هاي گازي اسپيلت، کولرگازی پنجره ای، کولرگازی ایستاده، کولرگازی پرتابل یا قابل حمل، کولرگازی اینورتر، کولرگازی داکت اسپیلت، جوش لوله های مسی، برق تک فاز و و برق سه فاز) نيز به صورت تخصصي در آموزشگاه تاسیسات توان انجام می شود

  • آموزش تعمیر و نصب وسایل سرد کننده خانگی و تجاری (  اعم از یخچال، فریزر، آبسردکن، یخچال-فریزر، یخچال ساید بای ساید، یخچال های ویترینی، یخچال های مغازه ای و …)  نیز می باشد.

  ✅4) حرفه های  آموزش الکترونیک

  آموزش  عیب یابی و تعمیر بردهای الکترونیکی ( آموزش تعمیر انواع بردهای لوازم خانگی، اعم از  تعمیر برد الکترونیک انواع پکیج شوفاژ دیواری،  تعمیر برد  الکترونیک کولرگازی اسپیلت،  تعمیر برد  الکترونیکی ماشین ظرفشویی و برد ماشیمن لباسشویی و …)


 • سایر مزیت ها و خدمات آموزش فنی و حرفه ای در آموزشگاه تاسیسات توان:

  ❌1)دريافت ديپلم فنی و حرفه ای و قبولی در دانشگاه

  با گذراندن تعدادي واحد عملي در آموزشگاه تاسیسات توان و افزودن اين واحدها به دروس از راه دور آموزش و پرورش ،كارآموزان موفق مي شوند ديپلم رسمي آموزش و پرورش در گرايش فني و حرفه اي در يافت كنند .به كمك اين مدرك رسمي کارآموزان همچنین مي توانند در دانشگاه،  در رشته مهندسي تاسيسات ادامه تحصيل داده و موفق به دريافت  مدرک مهندسي تاسيسات شوند .

  ❌2) گرفتن نمایندگی تعمیر و سرویسکاری و گرفتن وام

  کارآموزان پس از گذراندن دوره های آموزشی فنی در آموزشگاه تاسیسات توان و دریافت گواهی نامه ی مهارت فنی و حرفه ای ، می توانند نمایندگی تعمیر ات و سرویس را گرفته و درخواست وام نمایند.  به عنوان مثال شرایط گرفتن نمایندگی تعمیر و سرویس  (و یا کد سرویسکاری )پکیج  بوتان ویا شرکت ایران رادیاتور، دارا بودن حداقل مدرك ديپلم، گواهي فني و حرفه اي در رشته لوازم گاز سوز، گواهي فني و حرفه اي در رشته تعمير آبگرمكن ديواري و دارا بودن گواهي فني و حرفه اي در رشته تعمير پكيج شوفاژ ديواري است.

  ❌3) بهره مندی از فیلم های آموزشی تاسیسات

  آموزشاه تاسیسات توان در سایت خود به آدرس www.tavanamuzesh.ir ،در کانال آپارات به آدرس www.aparat.com/tavanamuzesh و همچنین  درکانال اینستاگرام به آدرس www.instagram.com/tavanamuzesh ویدیوهای آموزشی تاسیسات ( آموزش انواع قطعات پکیج، آموزش نصب و عیب یابی و تعمیر آبگرمکن، آموزش نصب و تعمیرکولرگازی اسپیلت، آموزش تعمیر، نگهداری مشعل های گازی، گازوئیلی و …) را آپلود کرده است که کارآموزان با دیدن ویدیوها علاوه بر فراگیری مطالب مفید، با نحوه ی تدریس اساتید، سرفصل های آموزشی تاسیسات در آموزشگاه تاسیسات توان آشنا شده، علاوه بر این افراد می توانند  با محیط و کارگاه های آموزشی آموزشگاه توان آشنا گردند.

  ❌4) دریافت مدرک مهارت  بین المللی فنی و حرفه ای جهت کار در سایر کشورها معتبر می باشد.

  ❌5) بهره مندی از اطلاع رسانی سریع و تبادل نظر با تمامی فارغ التحصیلان آموزشگاه تاسیسات توان از طریق کانال  و گروه های تلگرامی

  آموزشگاه تاسیسات توان این امکان را برای کارآموزان عزیز فراهم آورده است که از طریق عضویت در کانال تلگرام اموزشگاه تاسیسات توان به آدرس t.me/@tavanamuzesh ، از آخرین فیلم های آموزشی تهیه شده  بهره مند گردیده و همچنین  از آخرین اخبار و  زمان کلاس های جدید آموزشگاه توان، مطلع شوند. کارآموزان می توانند در گروه تعمیرکاران(سرویسکاران) آموزشگاه تاسیسات توان  به آدرس t.me/@tavanservic عضو شوند تا در صورت داشتن سوال و یا مشکلاتی حین کار، سوالات و مشکلات خود را در گروه مطرح کرده تا توسط متخصصان آموزشگاه تاسیسات توان و یا سایر کارآموزان عزیز به مشکلات پاسخ داده شده و تبادل نظر بین تعمیرکاران عزیز صورت گیرد. همچنین تمامی فارغ التحصیلان آموزشگاه پس از اتمام دوره ی خود در گروه مخصوص فارغ التحصیلان  آموزشگاه توان عضو میگردند تا با یکدیگر تبادل نظر کنند. 

🔵توجه: در آموزشگاه تاسیسات توان تمامی دوره ها به صورت کامل تدریس می گردد و نیازی به گذراندن دوره های مقدماتی و پیشرفته به صورت جدا نمی باشد.


👈🏻دوره های آموزشی آموزشگاه تاسیسات توان :👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

✅ لوله کشی درجه دو آب سرد و گرم و فاضلاب ساختما ، لوله کشی درجه یک آب و فاضلاب(استخر و سونا)، لوله كشي گاز(جوش گاز)

✅ نصب و تعمیر پکیج ، نصب و تعمیر آبگرمکن ، نصب و تعمیر مشعل گازی و گازوئیلی ، نصب و تعمیر  وسایل گاز سوزخانگي(بخاری و اجاق گاز)

✅نصب و تعمیر ماشین لباس شویی و نصب و تعمیر ظرفشویی و خشک کن به صورت تخصصی

✅آموزش نصب و تعمیراسپیلت ( کولرهای گازی اسپیلت، داکت اسپیلت، کولر پنجره ای،کولر ایستاده و قابل حمل ) به صورت تخصصی

✅ وسایل سرد کننده خانگی و تجاری ( یخچال ، فریزر، آبسرد کن،  یخچال ساید بای ساید و … )


جهت اطلاعات بیشتر:

فیم های کارگاه های آموزشگاه تاسیسات توان

 • کارگاه لوله کشی آب سرد و گرم و فاضلاب ساختمان

https://www.aparat.com/v/nKA96

 • کارگاه تعمیر و نصب و نگهداری مشعل گازی و گازوئیلی و دوسوخته

https://www.aparat.com/v/SHUu2

 • کارگاه تعمیر و نصب پکیج شوفاژ دیواری و آبگرمکن

https://www.aparat.com/v/QYiNo


🔴آموزشگاه تاسیسات توان

✅آموزش پکیج،اسپیلت و… ❎مدرک فنی حرفه ای

👈🏻تهران ۶۶۸۷۵۰۹۴-۰۲۱ 👈🏻کرج ۳۲۷۲۸۵۴۲-۰۲۶

تلگرام                                     t.me/tavanamuzesh

سایت                                  www.tavanamuzesh.ir

فيلم هاي آموزشي       aparat.com/tavanamuzesh